Trzymajmy się morza
Stanisław Staszic

Władze

Zarząd Główny Ligi Morskiej i Rzecznej – kadencja 2019-2023

Prezydium Zarządu Głównego:

  1. Andrzej Królikowski – prezes
  2. Marek Padjas – wiceprezes
  3. Wacław Kowalski – wiceprezes
  4. Zenon Kozłowski – wiceprezes
  5. Tadeusz Kuśmierski – sekretarz generalny
  6. Ryszard Siekanowicz – skarbnik
  7. Wojciech Wicherski – członek prezydium

Zarząd Główny:

  1. Gabriela Antos,
  2. Jerzy Chłopecki,
  3. Bogdan Gliniecki,
  4. Bogdan Jałoszyński.
  5. Elżbieta Kasińska,
  6. ks. Waldemar Krzywiński,
  7. Barbara Latocha,
  8. Wojciech Małagocki,
  9. Edward Olewiński, ,
  10. Waldemar Parus,
  11. Jerzy Pielaciński,
  12. Andrzej Potapowicz,
  13. Teresa Pracownik,
  14. Edward Szpoczek,
  15. Małgorzata Szubrycht.

Główna Komisja Rewizyjna

  1. Jerzy Kwaczyński
  2. Andrzej Hładki
  3. Jolanta Gołuńska
  4. Wojciech Sabo
  5. Paweł Różański

Główny Sąd Koleżeński

  1. Edward Kinas
  2. Antoni Szarmach
  3. Hanna Potapowicz
  4. Andrzej Matulewicz
  5. Jerzy Ryrych
  6. Andrzej Stąsiek
  7. Jerzy Ambroży

Kapituła Wyróżnień

  1. Czesław Dyrcz
  2. Edward Kinas
  3. Antoni Szarmach

Zarząd Główny Ligi Morskiej i Rzecznej – kadencja 2015-2019

Prezydium Zarządu Głównego Ligi Morskiej i Rzecznej

1. Andrzej Królikowski – Prezes Ligi Morskiej i Rzecznej
2. Elżbieta Marszałek – wiceprezes
3. Wacław L. Kowalski – wiceprezes
4. Marek Padjas – wiceprezes
5. Tadeusz Kuśmierski – Sekretarz Generalny
6. Ryszard Siekanowicz – Skarbnik
7. Barbara Latocha – Członek

Członkowie Zarządu Głównego

8. Gabriela Antos
9. Sylwia Bujanowska
10. Jerzy Chłopecki
11. Bogdan Gliniecki
12. Estera Gąsowska
13. Elżbieta Kasińska
14. Zenon Kozłowski
15. Wojciech Małagocki
16. Zdzisław Meler
17. Grzegorz Nadolny
18. Edward Olewiński
19. Waldemar Parus
20. Jerzy Pielaciński
21. Andrzej Potapowicz
22. Teresa Pracownik
23. Kazimierz Ratajczyk
24. Edward Szpoczek
25. Wojciech Wicherski
26. Marek Wojnarowski

Główna Komisja Rewizyjna Ligi Morskiej i Rzecznej

1. Jerzy Kwaczyński – Przewodniczący
2. Jolanta Maria Gołuńska – Wiceprzewodnicząca
3. Andrzej Hładki – Wiceprzewodniczący
4. Jolanta Maria Czapiga – Sekretarz
5. Agnieszka Ślendak – Członek

Główny Sąd Koleżeński Ligi Morskiej i Rzecznej

1. Edward Kinas – Przewodniczący
2. Antoni Szarmach – Wiceprzewodniczący
3. Andrzej Matulewicz – Sekretarz
4. Hanna Potapowicz – Członek
5. Jerzy Ryrych – Członek
6. Andrzej Stąsiek – – Członek
7. Stefan Wasiljew – Członek

Kapituła Wyróżnień Ligi Morskiej i Rzecznej

1. Czesław Dyrcz – Przewodniczący
2. Edward Kinas – Członek
3. Stefan Wasiljew – Członek

Wykonawca: